Nuomos sąlygos

Reikalingi dokumentai

Nuomininkas privalo turėti galiojantį pasą arba galiojančią asmens tapatybės kortelę. Taip pat turi būti pateiktas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Juridiniai asmenys privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimą, įgaliojimą, patvirtinantį turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis automobilį, bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Vairavimo apribojimai

Nuomojamą automobilį gali vairuoti asmuo, ne jaunesnis nei 23 metų, turintis galiojantį, tarptautinius reikalavimus atitinkantį vairuotojo pažymėjimą ir ne mažesnį kaip 2 metų vairavimo stažą. Automobilio nuoma leidžiama tik Lietuvos teritorijoje. Išvykimas į užsienio šalis, nuomojamu automobiliu, galimas, tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą be nuomotojo leidimo, taikoma 900 EUR bauda. Išnuomotu automobiliu per parą leidžiama nuvažiuoti iki 200 km, viršijus kilometrų apribojimą, taikomas papildomas 0,10 EUR/km mokestis.

Automobilio nuomos terminas

Minimalus nuomos laikotarpis yra 1 para (24 val.).

Apmokėjimas ir užstatas

Atsiskaitymas už paslaugas galimas grynaisiais pinigais arba bankiniu pavedimu. Nuomojant automobilį taikomas 200 € užstatas grynaisiais, kuris bus gražintas, gražinus automobilį tokios būklės, kiokios buvo išnuomotas.

Nuomininko atsakomybė

Nuomininkas yra visiškai atsakingas už transporto priemonės būklę visą nuomos laiką, tai reiškia pilną atsakomybę už automobilio tyčinį ar neapdairumo pasekoje įvykusį gedimą ir kitų nuostolių atlyginimą. Nuomos laikotarpiu pažeidus bet kokius teisės aktus ( kelių eismo, parkavimo taisykles ir kt.), nuomininkas turi sumokėti visas už tuos pažeidimus gautas baudas ar atsakyti kita įstatymo numatyta tvarka.

Draudimas

Visos mūsų transporto priemonės yra apdraustos privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu ir KASKO.

Degalai

Automobiliai yra išnuomojami pilnu kuro baku. Pasibaigus nuomos laikotarpiui – automobilį privaloma gražinti taip pat pilnu baku, tai yra būtinoji sąlyga. Priešingu atveju nuomininkas sumoka už trūkstamą kuro kiekį bei taikomą 20 EUR užpylimo paslaugos mokestį.

Tvarkingas ir švarus automobilis

Mes nuomojame tvarkingus ir švarius automobilius, todėl tokius pat tikimės atgauti ir po nuomos. Grąžinus nešvarų, purvinu salonu automobilį, taikomas 15 Eur mokestis už išorės plovimą , 15 Eur mokestis už salono valymą.

Pakaitinis automobilis

Automobiliui sugedus, įvykus eismo įvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau jo eksplotuoti, pagal galimybes, suteiksime kitą – pakaitinį.

Automobilio paėmimas/grąžinimas

Automobiliai išduodami/grąžinami automobiliunuoma24.lt aikštelėje – Šeimyniškių g. 30A, Vilnius Darbo laikas pirmadieniais – sekmadieniais: 8:00 – 20:00 val. Pagal atskirą susitarimą su klientu, automobiliai gali būti išduodami/grąžinami ir nedarbo valandomis. Automobilių pristatymas/paėmimas darbo metu iš kliento nurodytos vienos Vilniaus mieste papildomai apmokestinamas 15 EUR mokesčiu, po darbo valandų – 20 EUR mokesčiu. Grąžinus automobilį anksčiau sutartyje numatyto nuomos laiko, nuomos mokestis negrąžinamas.

Automobilio rezervacija

Automobilį galite rezervuoti tel. +370 640 15551, el. paštu info@automobiliunuoma24.lt. Užpildžius rezervacijos formą, būtina sulaukti, kol rezervacija bus patvirtinta, patvirtinimas bus išsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu arba su Jumis susisieks mūsų darbuotojas telefonu.